Урочистості до Дня пам’яті та примирення в Бородянській тергромаді

by hostwx

8 травня в Бородянській тергромаді до Дня пам’яті та примирення відбулись урочистості, основним лейтмотивом яких було вшанування українських героїв ІІ світової війни 1939-1945 рр., що спільно з міжнародною коаліцією здолали нацизм та відродили тоді мир у Європі й світі. Як зазначив в.о. селищного голови Георгій Єрко, другий рік поспіль ми зустрічаємо День пам’яті та примирення в умовах повномасштабного російського вторгнення, проте як ми здолали фашизм, так переможемо і рашизм.

Бородянці та новозалісці, дружнянці та новогребельці, новокорогодці та майданівці – мешканці усіх старостинських округів шанобливо поклали до пам’ятників, стел та меморіалів живі квіти, вшанувавши хвилиною мовчання воїнів та мирних громадян України, які згинули в полум’ї тієї жахливої війни.

У Бородянці на Свято-Михайлівській площі під тужливу музику танцювала молода пара закоханих – дівчина та воїн, а мати вірила, що всі сини та доньки живими повернуться додому. І події ІІ світової війни перекликались із нинішнім часом.

На крайніх фото – відзначення Дня пам’яті та примирення в старостинських округах.

      

Читати також