У Загальцях відкрито нову амбулаторію

by hostwx

28 серпня в селі Загальці Бородянської тергромади відбулось урочисте відкриття амбулаторії, збудованої за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та гуманітарної допомоги Project HOPE і фінансування Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів. Для Загальцівського старостинського округу, який зазнав дуже значних руйнувань як житлового сектору, так і соціальної сфери, це знакова непересічна подія. На урочистостях були присутні директор Представництва Project HOPE в Україні Джорджіо Тромбаторе з командою, представники донора, Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів Олексій Ткаченко та Володимир Денщиков, заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін, заступник голови Київської облдержадміністрації Микола Бойко, депутати Бородянської селищної ради.

Після виконання Гімну України, де солістом виступив лауреат чисельних Міжнародних конкурсів Павло Скляров, програмний координатор по відбудові Юлія Рудніченко стисло розповіла історію проєкту, що розпочалась після деокупації Бородянщини, і чиє втілення цього дня побачили жителі громади і гості.

У щирих та теплих виступах спікерів було підсумовано плідну спільну роботу, ту вагому роль для поліпшення надання медичних послуг, яку натепер відіграватиме нова амбулаторія на 2 лікарів, у якій для зручності пацієнтів працюватиме навіть власна лабораторія.

Микола Бойко у своєму виступі наголосив на важливості співпраці місцевого самоврядування з міжнародними партнерами та донорами, що дає вагомі результати, і це ще більш відчутно під час війни.

Бородянський селищний голова Олександр Сахарук підкреслив роль гуманізму, який у кризові часи об’єднує кращих із кращих у демократичних країнах, та вручив Подяки Представництву Project HOPE в Україні, Церкві Ісуса Христа Святих останніх днів та старості Загальцівського округу Сергію Недашківському.

У завершальній частині урочистостей присутні в супроводі директора КНП БСР «Бородянська ЦПМСД» Миколи Бовсуновського оглянули приміщення амбулаторії – сучасне, зручне, комфортне, де передбачено умови для пацієнтів усіх категорій, у тому числі, людей із обмеженими фізичними можливостями.

 

Читати також