13
19 грудня в Новому Заліссі за підтримки в.о. селищного голови Георгія Єрка, депутатів Михайла Музиченка та Ігоря Конопацького, Міжнародного благодійного фонду “Рука допомоги Україні”, Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, ТОВ “Деренківець”, ТОВ “Митраль” відбувся флешмоб “Вогники Перемоги, Миру, Радості, Добра”. Діти та молодь разом із старостою округу Ігорем Приходьком вітали друзів з Днем Святого Миколая, бажали всім Перемоги України та Миру, співали патріотичні пісні.
Школярі та вихованці садочку отримали від благодійників у подарунок ліхтарики та солодощі. Вдячні колективу школи за чудову локацію та фахову організацію флешмобу!
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/img-33f3bd6c2dc7d0189cf3dbfcab9a94e2-v-1-291x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/img-586512d82f7988d9574c2861452fd48f-v-1-294x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/img-46b1f7d9dbd97283e8a2f172dbd0814f-v-300x209.jpg)