У Бородянці відбувся тренінг з надання соціальних послуг

by Redaktor
Снимок экрана 2024 04 09 в 14.32.59

Тренінг відбувся у рамках проєкту “Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми”, який впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). В консорціум входять: Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО “Соціальна Синергія” та Українська освітня платформа.

Людмила Пона – представниця БО «СОС Дитячі містечка» виступила у якості спікера. Під час тренінгу відбулось знайомсто з надавачами соціальних послуг, та активною молоддю Бородянської громади з Молодіжного парламенту Бородянки. 

«Метою проєкту є розбудова якісних послуг для захисту дітей, підтримка сімей з дітьми, розвиток професійних компетенцій надавачів послуг. Завдяки проєкту кожен зможе отримати якісні соціальні послуги та відчути себе потрібним. Тож наші служби продовжують плідно працювати і допомагати сім’ям, а проведення тренінгів тільки підсилить їх обізнаність.», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також