У Бородянці відбулося технічне відкриття ліцею №1

by Redaktor
Снимок экрана 2024 03 15 в 17.50.50

Бородянський ліцей №1 був на 80% зруйнований, внаслідок повномаштабного вторгнення – вигорілий з середини, вибиті вікна та двері, пошкоджені опорні конструкції, вся матеріальна база знищена вщент, стіни, системи водопостачання та електропостачання. У закладі освіти до повномасштабного вторгнення навчалось понад 500 дітей. Реконструювати ліцей допомогла Литовська Республіка, тому Бородянською селищною радою було прийнято рішення назвати ліцей №1 – «литовсько-українським».

На реконструкцію ліцею та облаштування укриття пішло понад 370 млн. грн. Реконструкція ліцею відбувалася згідно з сучасними нормами та вимогами, всі класи обладнано та оформлено спеціально під профільні предмети, встановлено сучасну систему вентиляції, також облаштовано зручні зони відпочинку, їдальню, укриття, медпункт та конференцзал, у класах та лабораторіях встановлено сучасні меблі, інтерактивні панелі та комп’ютерну техніку, а для безпеки навчального процесу побудовано комфортне укриття площею 1000 м2. Для маломобільних груп населення передбачено ліфт. На відкритті ліцею були присутні гості з Литви та КОВА.

«Щиро вдячна нашим Литовським партнерам за допомогу, співпрацю, їх внесок в розвиток та відновлення нашої громади є дуже цінним, дякуємо за підтримку, за те, що допомагаєте повернути нашу громаду до повноцінного життя. Сьогоднішній день був дуже насиченим та важливим, Бородянська молодь та Ірпінський фаховий коледж, виступили на відкритті ліцею та продемонстрували свої таланти. Вони співали пісні українською та литовською мовами, танцювали та дарували подарунки зроблені власноруч – ляльки мотанки, український символ і оберіг, спеціально для гостей з Литви», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко

Читати також