У Бородянці студія “Clever Dance” провела відкритий урок спортивно-повітряного еквілібру

by Redaktor
Снимок экрана 2023 12 30 в 10.26.29

Снимок экрана 2023 12 30 в 10.27.27Снимок экрана 2023 12 30 в 10.26.55

Хореографічну студію було засновано у Бородянці 2008 року, згодом її було перекваліфікувано у студію спортивно-повітряного еквілібру під назвою «Clever Dance”. Основний напрямок, за яким готують дітей до всеукраїнських чемпіонатів – це pole-sport. Крім чемпіонатів, до яких готуються учні на постійній основі, двічі на рік проводяться відкриті уроки для всіх діток, які займаються в студії.

«У студії “clever dance” діти Бородянської селищної громади вже з п’ятирічного віку розвивають свої спортивні навички, працюють над вправністю та грацією. Відкриті уроки – це можливість для дітей показати свої вміння та напрацювання. Однією з головних проблем студії є відсутність відповідного приміщення для тренувань, що відповідає стандартам спортивно-повітряного еквілібру та хореографії. Це ускладнює підготовку та розвиток дітей у спортивному напрямку. При плануванні відновлення та розвитку громади ми врахуємо створення просторів для розвитку дитячих та юнацьких студій», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

“Наша головна мета – не лише навчати та підготовляти молодь до спортивних змагань, але й виховувати сильних, витривалих та відповідальних особистостей”, – пояснила керівник студії Марина Сергіївна. Вона також додала, що діти з “Clever Dance” мають можливість виступати на всеукраїнських чемпіонатах з повітряного еквілібру та виходити на світовий рівень.

Читати також