У Бородянці селищне керівництво розпочало виїзні прийоми у селах громади

by Redaktor
Снимок экрана 2024 01 30 в 12.27.12

В.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко розпочала виїзні прийоми по селах громади, перший  з яких провели у селі Загальці. Більшість питань мешканців села стосувались відшкодування втраченого чи пошкодженого майна.

Виїзні прийоми громадян в.о. Бородянського селищного голови та першого заступника селищного голови проведуть у Дружнянському, Загальцівському, Качалівському, Майданівському, Мирчанському, Новогребельському, Новозаліському, Новокорогодському, Пилиповицькому та Шибенському старостинських округах Бородянської громади.

«Для мешканців Бородянської громади, яка є однією з найбільш постраждалих на Київщині, важлива пряма комунікація з місцевою владою. Люди потребують особистих розяснень щодо особливостей відновлення знищеного і зруйнованого житла, а також процедурних моментів відшкодувань за втрачене чи пошкоджене житло. Розпочата практика виїзних прийомів громадян стане невідємною складовою роботи селищної влади. Нагадаю, що для оперативного зв’язку діє гаряча лінія Бородянського селищного голови +380931161413. Також щосереди з 10:00 до 13:00 у залі засідань Бородянської селищної ради проходить особистий прийом громадян голови та заступників», – повідомила в. о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Додаткову інформацію про графіки прийому громадян можна знайти на офіційному веб-сайті селищної ради: https://bsr.gov.ua/poslugi-selishhnoyi-radi/

Читати також