У Бородянці пройшов турнір Київської області з ММА

by Redaktor
Снимок экрана 2023 12 26 в 12.07.18

У селищі Бородянка відбувся обласний турнір зі змішаних єдиноборств за правилами ММА, у якому взяли участь понад 100 спортсменів з усієї Київщини. Учасники отримали подарунки, медалі та кубок імені Юрія Ткачука – бійця клубу “Фенікс”, який загинув під час ракетного обстрілу.

«Вітаю учасників, тренерів та батьків спортсменів з успішними виступами. Нехай непереможний дух гартує й допомагає підкорити нові спортивні вершини. Дякую Людмилі Бойко, рідній тітці Юрія Ткачука та берегині спортивних традицій клубу “Фенікс”, яка завжди підтримувала спортсменів і долучилася до організації змагань», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

До суддівської команди турніру увійшли Роман Єрко (головний суддя), Владислав Новіков, Ілля Мишкін, Павло Кравченко та Сергій Шершньов.

Вітальне слово спортсменам також сказали тренер спортклубу «Фенікс» Василь Семиряжко, голова Київської обласної федерації рукопашного бою Андрій Примаченко, головний спеціаліст відділу молоді і спорту Тарас Домбровський, який сприяв організації та проведенню змагань, депутати Київоблради Галина Єрко та Бородянської селищної ради Григорій Єрко.

Читати також