У Бородянці відбувся перший турнір пам’яті видатного футболіста і тренера Віктора Юрченка.

by hostwx
8 жовтня в Бородянці відбувся перший турнір пам’яті Віктора Юрченка. Видатного футболіста і тренера не стало 2 квітня. Бородянщина пам’ятає і шанує свого улюбленого тренера та видатного гравця, який забивав у фіналах Кубка України.
Аби увіковічнити його пам’ять, вирішено започаткувати турнір-меморіал. Оргкомітет турніру – родина Віктора Юрченка, Бородянська федерація футболу, ДЮСШ відділу освіти, відділ культури, молоді та спорту провели перший турнір серед дітей 2010-2011 р.н. Окрім двох бородянських команд, під керівництвом багаторічних соратників Віктора Аркадійовича Олега Сокола та Олександра Сагана, на змагання завітали гості – ФК Немеш (Немішаєве) та команда Вишгородської ДЮСШ. Оплесками присутні гості та учасники турніру зустріли родину видатного спортсмена – його дружину Наталію, синів Михайла та Дмитра з дружинами.
Турнір відвідали й звернулися з вітальними словами до гостей і учасників в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко та депутат Київської обласної ради Галина Єрко. Зі спогадами виступили президент ФК “Система-Борекс” (Бородянка) Віталій Пилипенко, засновник ФК “Рубін” (Пісківка) Леонід Лавриненко, одноклубники по “Машинобудівнику” Іван Іваненко, Віталій Мариненко та інш. Високим рівнем організації турніру потрібно завдячувати голові Бородянської федерації футболу та ДЮСШ Володимиру Шомі і головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту Тарасу Домбровському. Футбольні змагання пройшли в яскравій боротьбі. Жюрі визначило найкращих футболістів у кожній із команд: Ілля Кузнєцов (ФК “Немеш”), Антон Березюк (ФК “Бородянка-1”), Володимир Іванішин (ФК “Бородянка-2”), Максим Телюк (ДЮСШ Вишгород). Найкращий воротар турніру – Михайло Мишкін (ФК “Бородянка-1”), найкращий бомбардир – Нікіта Свідерський (ФК “Бородянка-1”), найкращий гравець – Вадим Данько (ДЮСШ “Вишгород”). Турнір провели судді Тарас Домбровський і Максим Сапітон, за що їм велика подяка. Смачні подарунки та м’ячі дісталися учасникам, які в результаті так розподілили місця в турнірній таблиці: 1. ДЮСШ Вишгороду. 2. ФК “Бородянка-1”. 3. ФК “Немеш”. 4. ФК “Бородянка-2”.
Бородянська тергромада щиро вдячна всім учасникам турніру та вітає вишгородських футболістів зі здобуттям першого трофею, присвяченого Віктору Юрченку!
Прийдешнього року за пропозицією Віктора Пилипенка турнір відбудеться також за участі футболістів-ветеранів. До того ж, багаторічний президент бородянського футбольного клубу візьме участь у проєктуванні та зведенні пам’ятника Віктору Юрченку.
 

Читати також