У Бородянці відбулись обласні урочистості з нагоди Дня Конституції України

by hostwx

28 червня в Бородянці відбулись обласні урочистості з нагоди Дня Конституції України за участі керівництва області в особі голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка, заступниці голови Київської обласної ради Тетяни Семенової, керівництва району в особі голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова, начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Андрія Нєбитова та їхніх заступників. Бородянську громаду на заході представляв Бородянський селищний голова Олександр Сахарук, депутати селищної ради, учасники бойових дій, представники духовенства та громадськості.

Спільне виконання Гімну України у супроводі духового оркестру Головного управління Національної поліції України в Київській області та хвилина мовчання на вшанування пам’яті всіх Героїв, загиблих за свободу та незалежність України, – урочистості розпочались на цих високих патріотичних нотах. У своїх виступах  Руслан Кравченко та Тетяна Семенова підкреслили непересічну роль Головного Закону України для становлення, зміцнення та розвитку української державності. Завдяки єдності та злагоді, завдяки правам, обов’язкам і свободам, які гарантує Конституція, можлива розбудова демократичної та вільної України, наша перемога над російськими окупантами.

В завершальній частині заступниця голови облради Тетяна Семенова за  вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування вручила Почесну грамоту КОР директорці Мирчанської гімназії  Наталії Крицькій та Подяку КОР  підприємцю Сергію Назаренку.

   

Читати також