У Бородянці відбулась мистецька акція «Незламна Бородянка. Розквітнемо знову!

by hostwx

2 квітня в Бородянці відбулась мистецька акція «Незламна Бородянка. Розквітнемо знову!», приурочена до річниці деокупації територіальної громади. Урочистості відкрив заступник селищного голови Костянтин Мороз.

В.о. селищної голови Георгій Єрко спільно з підполковником Сергієм Півнем в урочистій частині заходу вручили відзнаки «За оборону Бородянки» рятувальникам та волонтерам, комунальникам та людям інших професій, які стали на захист громади у перші часи російського наступу на Київщину, які евакуйовували людей, ризикуючи життям, під обстрілами російських танків та авіаударами. Георгій Єрко у виступі наголосив, що нагороди вручають удруге і селищною радою буде розглянуто всі подання щодо наступного нагородження. Обласною депутаткою Галиною Єрко до річниці деокупації Київщини вручено Грамоту Київської обласної ради Сергію Кінашу.

Емоційними оплесками присутні вшанували кожного нагородженого земляка і землячку. Особливим було сприйняття прізвищ тих, хто віддав життя за свою Бородянщину та Україну. Так, цього дня посмертно «За оборону Бородянки» відзначено:

Косяна Бориса Івановича

Шульгача Сергія Олександровича

Бурлаченка Тараса Миколайовича

Берника Юрія Володимировича

Михальченка Сергія Олександровича

Лазіра Івана Ярославовича

Ярошенка Ігоря Петровича

Мельниченка Максима Сергійовича.

Організаторами благодійної програми були відділ культури молоді та спорту Бородянської селищної ради та творчий колектив Бородянського палацу культури ім. Т. Шевченка. На декількох локаціях пропонувалось придбати вироби ручної роботи майстринь та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості і Палацу культури, смаколики від Бородянського професійного аграрного ліцею та Бородянського академічного ліцею. Бородянська селищна рада вдячна ГО “Спілка ветеранів та учасників бойових дій “АРКТУР” та воїнам і волонтерам із Клавдієве-Тарасового за унікальну інсталяцію та локацію на воєнну тему.

Цього ж дня відбулась лотерея та благодійний аукціон, кошти з якого буде перераховано на потреби ЗСУ. Завдяки підтримці депутатів селищної ради, майстрині Олени Куканової та громадського діяча з Ірпеня Ігоря Литвинюка бородянці змогли придбати унікальні лоти – статуетку «Майоліковий півень» та торт із мапою України, а також виграти в лотерею ляльку ручної роботи.

Бородянська селищна рада висловлює також щиру подяку за організацію шахових поединків ГО “Оберіг Відродження”, а колективу ресторану «Козак» – за смачні вироби і страви, які допомогли суттєво поповнити спільну скриньку збору коштів для  ЗСУ.

У концертній частині музичними подарунками порадували Національний академічний ансамбль ЗСУ, народні колективи «Любисток» і «Криниченька» та лауреат Міжнародних конкурсів Павло Скляров.

              

Читати також