15
3 жовтня з 15 год. у рамках Фестивалю короткометражного кіно “SMILE UKRAINE” в Палаці культури імені Тараса Шевченка у Бородянці відбудеться показ українських короткометражних комедій, на підтримку “ФОНДУ УКРАЇНИ” для ЗСУ та людей. Запрошені гості: режисер Олександр Онуфрієв та головний герой серіалу “Карпатський ренджер”, актор Артемій Єгоров
Вхід вільний. Чекаємо усіх бажаючих отримати приємний настрій від гарного українського кіно![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Вхід від спортивного клубу ” ФІЗРУК”.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307893555_2368985413256439_3253579962975647994_n.jpg)