У Бородянці рої змагались у грі “Сокіл”(“Джура”)

by hostwx

10 травня учнівська молодь ліцеїв та гімназій Бородянської територіальної громади змагалась у щорічній військово-патріотичній грі «Сокіл» (“Джура”). Вітаючи учасників цих цікавих патріотичних перегонів і всіх присутніх, в.о. селищного голови Георгій Єрко підкреслив, що громада пишається нашим молодим поколінням, які цього дня мають змогу в грі порівняти свої навички, злагодженість у «роях» та відповідну інтелектуальну підготовку. Георгієм Єрко спільно з начальницею відділу освіти Наталією Новіковою вручено Грамоти, Подяки та Кубки переможцям номінацій, переможцям у загальному заліку та всім учасникам. Уже не перший рік організацією цього заходу у співпраці з освітянами гімназій та ліцеїв, а також ДЮСШ громади виступає Центр дитячої та юнацької творчості на чолі з директоркою Наталією Двораківською.

За результатами запальних змагань місця розподілились наступним чином:

Серед команд гімназій 1 місце виборов рій «Майбутнє України» (Пилиповицька гімназія), 2 місце – «Запорожці» (Мирчаська гімназія), 3 місце – «Серце патріота» (Майданівська гімназія).

Серед ліцеїстів на 1 місці рій «Козаченьки» (Бородянський академічний ліцей), на 2 – «Незламні» (Бородянський ліцей № 1), на 3 – «Незламні» (ОЗО «Загальцівський ліцей»).

 

Читати також