У Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка відбулась презентація пам’ятної монети «Нескорений Тарас»

by hostwx

9 березня в Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка відбулась презентація пам’ятної монети «Нескорений Тарас». Як зазначив на заході в.о. селищного голови Георгій Єрко:

 Тарас Шевченко є і буде символом незламності української нації. Ми пишаємось тим, що центральна площа в Бородянці носить його ім’я.

Засновник БО «БФ «Вистояли. Відродимося. Відбудуємо» Ігор Литвинюк ознайомив присутніх із передісторією створення монети. Це проєкт групи волонтерів, які від початку повномасштабного вторгнення російської армії на Київщину займалися евакуацією цивільного населення з міст та сіл Бучанщини, на згадку про часи випробувань і як уособлення звитяги, сили духу й наполегливої боротьби українців за свою незалежність та свободу. Бородянку обрано для презентації, оскільки селище було одним із перших форпостів оборони Київщини від російських окупантів, є одним із найбільш постраждалих від масованих артобстрілів та бомбардувань. Для майбутнього музею Бородянської тергромади Ігорем Литвинюком вручено Пам’ятну монету в.о. селищного голови Георгію Єрку, за чиєї підтримки і відбувся цей захід.

Монету «Нескорений Тарас» у Благодійного фонду можна придбати, всі кошти буде спрямовано на придбання автомобілів швидкої допомоги та спецобладнання для евакуації цивільного населення в районах бойових дій.

  

Читати також