14
13 травня в Бородянській тергромаді відбулась передача мешканцям ключів від модульних будинків, зведених за рахунок Уряду Фінляндії та за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України і Київської обласної військової адміністрації. Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта спільно зі заступником голови КОВА Миколою Бойком та в.о.селищного голови Георгієм Єрком і його заступником Костянтином Морозом привітали бородянців у нових оселях, побажавши всім Перемоги України та миру.
Бородянською селищною радою намічено заходи щодо допомоги мешканцям будинків у підведенні світла та комунікацій. Заходи відбуватимуться протягом двох тижнів.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-91b46832853576bdf53c30ccc212907a-v-300x169.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img-d612fb1f67bc6d4bc34faa3c35878e8c-v-300x169.jpg)