У Бородянській тергромаді урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг

by hostwx

15 березня в Бородянці відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Першою з почесних гостей з вітальних словом виступила керівниця операційного відділу «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та довкілля» Представництва Європейського Союзу в Україні Клое Алліо, яка наголосила, що європейська спільнота завжди підтримувала і підтримуватиме Україну. Керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Нільс Крістенсен згадав про свій перший візит до Бородянки, коли лише завершились військові дії і були жахливі руйнування, і зазначив, що для нього важливо побувати тут і побачити, наскільки швидко відбувається відновлення. Він також додав, що у майбутньому Бородянка може стати прикладом для інших громад, як все робити на якісному рівні:

  • Приємно було почути, що у ЦНАПі є можливість надавати громадянам 230 адміністративних послуг, – підкреслив Нільс Крістенсен. – І ми сподіваємося, що у нових ЦНАПах, які відкриватимуться в інших постраждалих громадах, також надаватиметься велика кількість послуг.

В.о. голови Київської обласної військової державної адміністрації Дмитро Назаренко щиро привітав усіх присутніх та зазначив, що підтримка міжнародних партнерів – це дуже велика мотивація як для обласної влади, так і для місцевої, і для самих мешканців. Натепер надання послуг громадянам – важливе першочергове завдання, якому потрібно приділяти увагу на місцях, бо це має великий вплив на вирішення проблемних питань та якості життя мешканців ТГ.

З теплими словами привітань на відкритті ЦНАПу також виступили інші почесні гості – заступниця начальника управління-начальниця відділу з питань моніторингу якості послуг та розвитку цифрових інструментів для надавачів адміністративних послуг Управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України Марина Бобраницька, заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко, депутатка Київської обласної ради Галина Єрко.

В.о. селищного голови Георгій Єрко підсумував урочистості подякою чисельним міжнародним друзям, Київській ОВА, депутатам усіх рівнів та всім, завдяки кому відбудовується Бородянська  тергромада.

Начальниця Бородянського ЦНАПу Світлана През підкреслила, що відкриття Центру дуже важливе для кожного жителя багатостраждальної Бородянщини, та запросила всіх до нового сучасного офісу.

З історії питання: З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Бородянська територіальна громада зазнала повної окупації та була свідком численних військових злочинів – безжальних вбивств, катувань, бомбардувань багатоквартирних житлових будинків, обстрілів адмінбудівель танками та артилерією. Тоді ж знищено було і приміщення, де до 24 лютого 2022 року розташовувався Центр надання адміністративних послуг. Після деокупації Бородянській селищній раді довелося починати все з чистого аркуша. Першими в травні 2022 року допомогу комп’ютерною технікою надали Програма розвитку ООН в Україні та Європейський Союз. Так поступово в громаді Бородянщини відбулось відновлення надання адміністративних послуг.

   

Читати також