У Бородянській тергромаді підписано Меморандум про співпрацю між Бородянською селищною радою та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Українська толока»

by hostwx

28 липня в Бородянській тергромаді підписано Меморандум про співпрацю між Бородянською селищною радою Київської області та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Українська толока». Зустріч відбулась за участі селищного голови Олександра Сахарука, директора БО Миколи Данильчукапомічника народного депутата України Сергія Нагорняка – Антона Кваші та представників БО. Темою обговорення стало забезпечення родин Бородянської громади, які втратили житло внаслідок російської агресії,  енергоефективними одноповерховими Еко-керамічними будинками, які виробляються та постачаються словацьким підприємством CERAMIC HOUS.

Олександр Сахарук висловив сподівання на подальшу ефективну синергію на благо мешканців Бородянщині в рамках відновлення громади, зокрема, за потужної підтримки благодійних фондів та міжнародних партнерів.

   

Читати також