У Бородянській громаді триває масштабне відновлення інженерних мереж

by hostwx

У Бородянській громаді триває масштабне відновлення інженерних мереж, які зазнали значних ушкоджень під час агресивних дій російських окупантів. Зокрема, КП БСР “Бородянкатеплопостачання” за рахунок Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні реалізує проєкт  капітального ремонту надважливої артерії до очисних споруд з Головної каналізаційної насосної станції, що обслуговує до 70 відсотків споживачів Бородянки. Виконуються роботи по заміні 2-х гілок пошкодженої ділянки чавунного напірного каналізаційного колектору діаметром 300 мм  загальною протяжністю 6 км, відтепер громада матиме сучасний та довговічний поліетиленовий напірний колектор. Також фахівці КП БСР “Бородянкатеплопостачання” в своїх технічних рішеннях передбачили будівництво 2-х камер переключень, що забезпечить безаварійну роботу мережі протягом багатьох років.

Згідно Меморандуму про взаєморозуміння між КП БСР “Бородянкатеплопостачання» та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в Україні роботи виконує ТОВ «ТДС Буд Інвест», загальна вартість проєкту з відновлення колектора складає 38 млн. 710 тис. грн. Наразі вже змонтовано близько 5 км трубопроводу та побудовано 1 камеру переключення – і це лише за місяць.  ТОВ «ТДС Буд Інвест» – сучасне підприємство, яке має великий технічний парк складної інженерної техніки для реалізації надскладних завдань, роботи виконує дуже якісно як відкритим способом, так і методом горизонтального направленого буріння.
Дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста в Україні за допомогу нашій Бородянській тергромаді в відновленні критичної інфраструктури.

 

Читати також