ТВОРЧІСТЬ – чарівна ланка між мною та психологом!

by hostwx
C8b82a8e 008d 4cc8 91bf 4f4038c8df8a

Переселення, обстріли, втрата близьких та домівок – події що лишають травми у дорослих, а у дітей психотравмуючі події практично мають тяжкий вплив на вибудову подальшого життя та життєві цінності.

Психологічна підтримка та взаємодія з фахівцем корисна кожному.

Під час мобільних виїздів та класичного стаціонарного прийому команда фахівців – психолог та соціальний педагог активно використовують різноманітні арт-терапевтичні техніки.

Надважливо – щоб доросла людина чи дитина захотіли взяти до рук кольори, використовувати їх, втілювати свої емоції за допомогою арт-інструментів не тільки у мілітарі тематиці, важливо щоб творчість мала ознаки життя у звичних його проявах.

Етап створення малюнка чи іншого творчого виробу та робота арт-терапевта – ефективний допоміжний інструмент у роботі психолога. Соціальний педагог допомагає віднайти дорогу до найбільш стабільного грунту у роботі з пом’якшенням стресу та його наслідків.

Психологічна служба Бородянського ЦСПР активно використовує прийоми арт-терапії у своїй діяльності. 

Цього року з`явилась додаткова можливість самостійно попрацювати з безмежним колом психоемоційної сфери відвідати майстер класи зони дитячого дозвілля «Спільно», яку надано ЮНІСЕФ для діяльності в громаді (вул. Паркова, 5).

 

Читати також