Турнір юних футболістів

by hostwx

654На місцевому стадіоні в Бородянці відбувся турнір серед юних футболістів 2006 року народження на честь Дня примирення та 71-ої річниці Перемоги у ІІ світовій війні. Участь у ньому брали вихованці ДЮСШ з Бучі, Макарова та Бородянки, яку представляло дві команди першого та другого складу, де грають юні спортсмени не лише з райцентру, а й з Клавдієвого, Немішаєвого, Дружні і Козинців.

Розпочався турнір з урочистого мітингу та покладання квітів до підніжжя монументу матері-Вітчизни. Відкрив змагання голова р
айонної ради Г.М.Єрко та заступник голови РДА В.М.Корнієнко, які побажали учасникам та їхнім батькам мирного неба, гарного здоров’я та успіхів у навчанні і спорті. Всі були схвильовані і раді, що на відкриття турніру завітав настоятель храму архістратига Михаїла Української православної церкви отець Віктор, який привітав усіх з Великоднем та Днем Перемоги і дав юним футболістам гарні настанови.

Переможцями цих змагань стали юні футболісти з Бучі, друге місце посіли вихованці першого складу ДЮСШ Бородянка, третіми стали макарівці і четвертими – другий склад ДЮСШ
Бородянка.

Підбив підсумки турніру і вручив медалі юним спортсменам бородянський селищний голова О.В.Сахарук. З його рук отримали призи найкращі гравці турніру – клавдіївський футболіст Дмитро Пархоменко (другий склад ДЮСШ Бородянка), макарівець Микита Савчук, бучанець Степан Пташенко. А найкращим гравцем не тільки першого складу ДЮСШ Бородянка, а й турніру визнали Богдана Ялинецького з Козинців.