Цифрові трансформації стають людиноцентричними, щоби кожен без винятку міг інтегруватися онлайн без бар’єрів

by hostwx

Сектор місцевого розвитку Бородянської селищної ради звертає увагу громадян на такий важливий аспект цифровізації як безбар’єрність. Цифрові трансформації стають людиноцентричними, щоби кожен без винятку міг інтегруватися онлайн без бар’єрів.

Перша леді Олена Зеленська на Diia Summit – масштабному заході від Міністерства цифрової трансформації України – розповіла про нові опції платформи Дія у напрямі безбар’єрності. Це, зокрема:

  1. Нова сторінка «Дія. Бізнес без бар’єрів».
    Коли два роки тому з’явилася спільнота «Бізнес без бар’єрів», її учасники, українські та міжнародні компанії, вирішили ділитися досвідом саме на порталі «Дія». І представили тут успішні кейси:
  • як створювати робочі місця та інтегрувати в колектив людей з інвалідністю;
  • як подолати вікові та гендерні обмеження, організувати умови для рівного батьківства.

Тут зібрані дослідження, практики, відеошпаргалки, успішні кейси, гайди – із чого почати та як рухатися далі компанії, яка візьме цінності безбар’єрності за основу своєї діяльності.

  1. Новий розділ «Дія. Безбар’єрність» спрощує комунікацію з державою для літніх людей, людей з інвалідністю та інших груп населення, для яких раніше держпослуги не завжди були зручними й дружніми. Адже зараз, коли запроваджується безбар’єрність на всіх рівнях – від будівництва пандусів до доступності робочих місць, дуже важливо, щобb жодних перешкод не було й на цифровому рівні. «Держава у смартфоні» має бути максимально дружньою до будь-якого користувача, зокрема, літніх людей, людей з інвалідністю.

На «Дія. Безбар’єрність» доступно викладено інформацію, як отримати пільги, послуги, документи, допомогу, дізнатися про свої права та можливості. Розділ є містком, а в цьому випадку доречно сказати – зручним пандусом між онлайн- і офлайн-сервісами держави для тих, хто цього особливо потребує.

Читати також