Третє пленарне засідання другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

28 січня мало відбутися третє пленарне засідання другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання, проте його не було за відсутності кворуму. Звертаючись до присутніх у залі депутатів, старост сіл, представників ЗМІ та всієї громади,  селищний голова Олександр Сахарук підкреслив, що в проєкті порядку денного 220 питань, які всі попередньо опрацьовано відповідними постійними комісіями ради та протокольно затверджено головами цих комісій. Не зважаючи на це, на засіданні зареєстровано лише 4 депутати та голова і секретар ради. 

У подальшому Олександр Сахарук зачитав звернення голів фракцій, яке надійшло напередодні, щодо перенесення засідання на 4 лютого, вони це аргументували реагуванням на критичну публікацію народної  депутатки Ольги Василевської-Смаглюк. Очільник громади також зачитав лист народної депутатки, в якому, зокрема, було порушено питання виділення земельних ділянок, створення відкритого реєстру звернень, розробки єдиної методики розрахунку ставок оренди земельних ділянок, та доручив підготувати розпорядження щодо комісії, яка напрацює цю методику. 

На засіданні виступила голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак, яка зачитала Указ Президента України про присвоєння директору Бородянської ЦРЛ Ігорю Чебишеву звання Заслужений лікар України та підкреслила, що такими людьми потрібно пишатись і завжди їх підтримувати. Щодо відсутності кворуму на сесії, то голова РДА наголосила, що громада Бородянщини чекає від депутатів реальних дій в своїх округах, яким  люди нададуть якісну оцінку. У своєму виступі помічник народної депутатки Максим Петльований наголосив, що вважає невірною позицію депутатів, громада не може чекати, поки хтось із них буде гратись з участю/не участю в роботі сесії.

Виступ начальника відділу освіти Тетяни Кравчук стосувався гострого питання перевезення 59 дітей зі старостинських округів громади, бо бородянські депутати мали би прийняти на цьому засіданні 2 шкільних автобуси, що їх передали в Бородянську ОТГ депутати Бучанської районної ради.  

В підсумку селищний голова Олександр Сахарук зазначив, що громада чекає на вирішення багатьох соціальних та невідкладних питань, серед яких виділення коштів на придбання інсуліну та інші. За кожним питанням порядку денного, кожним рішенням стоїть людина і депутати не повинні забувати про це. 

Таким чином, третє пленарне засідання другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання відбудеться 4 лютого о 10 год.

Читати також