ТОВ «Київська обласна ЕК» інформує споживачів

by hostwx
4abad000 053c 467c Be76 84080afdc2ad

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

ТОВ «Київська обласна ЕК» розширила можливості для по-бутових споживачів – тепер сплатити рахунки та отримати актуальну інформацію можна через чат-бот у Viber.

За допомогою чат-бота у Viber ви можете зі свого смартфону:

 • сплачувати рахунки за електроенергію без комісії

 • контролювати стан особового рахунку

 • додавати до 5 особових рахунків

 • дізнатися про діючі тарифи

 • знайти адресу найближчого центру обслуговування.

Для своєчасного та коректного формування рахунків за фактично спожиту електроенергію просимо щомісяця подавати показники лічильника не пізніше 3 числа місяця, наступного за розрахунковим, станом на 30,31 число.

Покази, передані на будь-яке інше число після 3-го, будуть підставою для розрахунку споживання електроенергії у період від дня, в який подані дані до 1 числа, за середньодобовим споживанням.

Відтепер передати показники стало ще простіше: ТОВ “КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК” реалізувало можливість передачі показників лічильника оператору системи розподілу ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ на сайті без реєстрації та за допомогою чат-бота у Viber.

Також передавати  фактичні покази засобу обліку станом на 30, 31 число безпосередньо в ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ можна за допомогою дистанційних сервісів передачі показів:

 1.на сайті ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ за посиланням https://www.dtek-krem.com.ua/ua/meter

 2. особисто звернувшись до Кол-центру ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ за багатоканальним номером телефону (044)459-07-40, 0 800 400 740 або залишити «голосове повідомлення» на IVR

 3.За допомогою особистого кабінету споживача ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ, що знаходиться за посилання https://www.my.dtek-krem.com.ua/

 4. За допомогою мобільного додатку ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ  Viber-бот або Telegram-БОТ.

Читати також