Свято Спорту Бородянської ДЮСШ

by hostwx

18 травня в Бородянці відбулось спортивне свято Бородянської ДЮСШ, яке було організовано в  Бородянській тергромаді завдяки компанії Amway. На заході були присутні почесні гості – директор ТОВ «Емвей Україна» Дмитро Тютченко, директорка Емвей Європа, Південна Африка, Австралія, Нова Зеландія Мелоді Накл, глобальний директор з продажів та керівник регіону Захід Джон Паркер.

Центральним у програмі заходу став футбольний турнір, у якому брали участь 6 команд у двох вікових категоріях: старша – діти 2010-2012 року народження та молодша – 2013-2015 р.н.

Переможцем у молодшій категорії стала команда «Майбутнє України», на ІІ місці – команда «Патріоти», на ІІІ місці – «Соколята».

Переможцем у старшій категорії стала команда «Отамани», на ІІ місці – «Бородянські козаки», на ІІІ місці – «Незламні».

По завершенню турніру директор ТОВ «Емвей Україна» Дмитро Тютченко спільно з в.о. Бородянського селищного голови Георгієм Єрком, начальницею відділу освіти БСР Наталією Новіковою та директором ДЮСШ Володимиром Шомою звернулись до юних спортсменів, їхніх тренерів та глядачів зі словами привітань та побажань подальших звершень і перемог у світі Спорту. Георгій Єрко щиро подякував компанії Емвей за суттєву матеріально-технічну допомогу, яку отримала Бородянська ДЮСШ. Це, зокрема, чисельне спортивне обладнання та інвентар, техніка для обслуговування футбольних полів, ігрова спортивна форма.

У Бородянській дитячо-юнацькій спортивній школі натепер функціонує 8 відділень: баскетбол, бокс, боротьба вільна, волейбол, теніс настільний, футбол, пауерліфтинг та рукопашний бій. Вихованці та тренери всіх відділень були запрошені на свято, де захоплено та емоційно спостерігали за перебігом спортивних перегонів, а по їхньому завершенню мали змогу розважитись та відпочити в ігровій зоні та на фудкорті.

           

Читати також