Сприяти розвитку міжнародного партнерства

by hostwx

19 квітня Бородянську територіальну громаду відвідала делегація представників Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії, мерів громад Німеччини, Іспанії, Португалії, Ізраїлю, Швейцарії. З високоповажними гостями в Бородянці зустрілись голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, заступник голови КОВА Дмитро Назаренко, в.о. Бородянського селищного голови Георгій Єрко, заступник селищного голови Костянтин Мороз.

Делегацією оглянуто масштабні руйнування мирного українського селища, які спричинили бомбардування російською авіацією та обстріли технікою військ рф. Як підкреслив Руслан Кравченко, натепер завдяки підтримці міжнародних партнерів вже реалізовано низку проєктів із відновлення Київщини. Не менш важливим є питання розвитку економіки і притоку інвестицій. Георгій Єрко розповів іноземним колегам та партнерам про перші дні повномасштабної війни, про численні жертви серед населення і героїчний спротив місцевої тероборони російським загарбникам, а також зупинився на планах і проєктах розвитку Бородянської тергромади. Як повідомив Костянтин Мороз, за результатами зустрічі з мерами громад, зокрема, буде напрацьовано Меморандуми про співпрацю в гуманітарних галузях, у відбудові Бородянської тергромади.

В Бородянці іноземні гості були вражені розстріляним погруддям Тараса Шевченка – символом незламності українського народу.

 

 

Читати також