Служба у справах дітей інформує

by hostwx

Протягом 1-15 вересня службою у справах дітей вирішено ряд соціально гострих та важливих проблемних питань Бородянської громади. Працівники служби брали участь у 6 судових засіданнях щодо позбавлення батьківських прав тих батьків, які не виконують свої обов’язки, з них 2 позови, подані органом опіки та піклування Бородянської селищної ради, задоволено в повному обсязі.

 Щодня до служби звертаються щодо видачі посвідчень багатодітної сім’ї та посвідчень дітям (за вересень найбільше звернень було від мешканців Загальцівського старостинського округу).

На жаль, існують проблеми, які неможливо передбачити. Так, у Бородянській ОТГ 9 дітей залишилось без матері-вихователя дитячого будинку сімейного типу, тож наразі це питання стоїть на контролі Київської ОДА та Бучанської РДА. Службою у справах дітей оперативно оформлено свідоцтво про народження та  влаштовано до обласного будинку дитини в м. Боярка новонароджену дитину, від якої відмовилась мати.

За сприянням служби у справах дітей дитина зі с. Майданівка, яка залишилась без батьківського піклування і більше 8 місяців перебувала в сім’ї патронатного вихователя, відтепер проживає разом із біологічним батьком.

Читати також