ШУКАЄМО КРАФТОВИХ ВИРОБНИКІВ!

by hostwx

Маленькі крафтові виробники — це супергерої війни. Вони підтримують українську економіку, постачають товари першої необхідності заразом з маленькими приємностями українцям. І, що теж дуже важливо, закохують іноземців в Україну та її культуру.

Крафтовими виробниками вважаються самозайняті особи і мікровиробники (до 10 найманих осіб), які виробляють товари дрібними партіями з використанням ручної праці та з натуральних матеріалів, за автентичними або авторськими технологіями.

З метою підтримки розвитку місцевих крафтових виробників та стимулювання розвитку аграрного та ремісничого сектору в Київській області, Департамент економіки Київської обласної державної адміністрації спільно з Агенцією регіонального розвитку Київської області працюють над створенням електронного Каталогу крафтовиків Київщини. Інформація буде використана для створення бази даних потенційних партнерів.

Просимо крафтових виробників заповнити анкету, що знаходиться за посиланням  https://forms.gle/yDFA4PuiEWmZ983DA

Ми віримо, що співпраця з крафтовими виробниками продукції в переробному секторі буде взаємовигідною та допоможе зміцнити звʼязки між місцевими підприємцями.

Читати також