Щотижневі робочі наради

by hostwx

29 травня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів чергові щотижневі робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій та старостинських округів. Звертаючись до присутніх, він зупинився на ряді нагальних питань життєдіяльності тергромади, зокрема, посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи про відшкодування згідно державної Програми єВідновлення. Зокрема, кошти перераховуватимуться громадянам на картку єВідновлення і їх можна буде витратити тільки у безготівковій формі протягом 1 року з моменту отримання ВИКЛЮЧНО на придбання будматеріалів та на послуги з ремонту житла у певних партнерів-учасників Програми згідно списку.

Як поінформувала начальниця відділу освіти Наталія Новікова, тривають святкові ранки в дитсадках, на тижні відбуватимуться свята останнього дзвоника в гімназіях і ліцеях, випускники готуються до НМТ. Не зважаючи на блекнути та чисельні повітряні тривоги, змішану форму навчання та всі інші проблеми, освітяни Бородянщини гідно витримали всі виклики часу. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський подякував відділу освіти за співпрацю з підвищення кваліфікації медпрацівників та зупинився на питанні роботи з ВПО, у т.ч. в старостатах.

Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив, що триває підготовка до будівництва нового приміщення поліклініки і роботи по облаштування свердловини. Поліцейський офіцер громади Сергій Галанзовський порушив гостре питання щодо користування неповнолітніми такими транспортними засобами як скутери та мопеди – це є небезпечним для всіх учасників дорожнього руху і, першочергово, для самих водіїв.

Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська запросила всіх на свято до Дня захисту дітей, яке відбудеться 1 червня об 11 год. в парку на Свято-Михайлівській площі в Бородянці. Коментуючи її виступ, заступник селищного голови Костянтин Мороз зазначив, що на свято буде організовано підвезення для дітей з сіл.

На засіданнях також розглянуто питання благоустрою старостинських округів, вивезення будівельного сміття, підготовки до наступного опалювального сезону, тощо.

Читати також