Шановні депутати Бородянської селищної ради. Запрошуємо на засідання 16 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання, яке відбудеться 28 листопада 2019 о 10-00 год в залі засідань селищної ради.

by hostwx

ПРОЄКТ

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

пленарного засідання шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання від 28 листопада 2019 року

 

смт Бородянка                                                          вул. Центральна, 230

 

 1. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коробко Сергію Михайловичу загальною площею 0,1577 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Дмитра Чубаря, 103 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд заяви гр. Кальченко Оксани Миколаївни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградна, 18 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 3. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Науменку Юрію Анатолійовичу загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Осикова, 5 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ващенку Віктору Анатолійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Виноградна, 16 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 5. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Татарчуку Олександру Миколайовичу загальною площею 0,1079 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ромашкова, 1 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Довженку Роману Михайловичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Осикова, 20 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 7. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Казбанову Олександру Олександровичу загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Ромашкова, 34 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 8. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коверда Олегу Вікторовичу загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Кільцева, 28 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 9. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пазюка Євгенію Йосиповичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Дружби, 5 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 10. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведенняземельноїділянки у власність гр. Черняк Ользі Миколаївні загальною площею 0,2494 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ярослава Мудрого, 2 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 11. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полякову Володимиру Івановичу загальною площею 0,0500 га для ведення особистого селянського господарства по
  вул. Франка, діл. №105 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 12. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Баклан Марії Петрівні загальною площею 0,0790 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сумська, 12 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 13. Про розгляд заяви гр. Бурмістрової Зої Григорівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1231 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ковельська, 3 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 14. Про розгляд заяви гр. Пісковець Володимира Степановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність гр. Песковець Тетяні Михайлівні (43/200), гр. Пісковець Володимиру Степановичу (157/200) загальною площею 0,1080 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Михайлівська, 52-б в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 15. Про розгляд заяви гр. Патоки Неоніли Миколаївни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0376 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова, 62 смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 16. Про розгляд клопотання ТОВ «Холенд» про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Савченко Вікторії Ігорівні загальною площею 0,1200 га для ведення особистого селянського господарства в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 17. Про розгляд заяви гр. Віннічук Олени Василівни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0650 га для ведення особистого селянського господарства в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 18. Про розгляд клопотання ТОВ «Холенд» про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Мирончук Любов Павлівні загальною площею 0,2232 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка, 54-а
  с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 19. Про розгляд клопотання ТОВ «Холенд» про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Хамустенко Ані Ільгізерівні загальною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка
  с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 20. Про розгляд заяви гр. Напісочної Тамари Григорівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,1400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Грушова, 26 в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 21. Про розгляд клопотання ТОВ «Холенд» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дмитренко Ніні Василівні, загальною площею 0,1548 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 239 в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 22. Про розгляд клопотання ТОВ «Холенд» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шпак Валентину Степановичу, загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 30 в с. Тальське на території Бородянського району Київської області.
 23. Про розгляд заяви гр. Медведського Олексія Олеговича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Братів Маковських, 25 в с. Красний Ріг на території Бородянського району Київської області.
 24. Про надання гр. Самарській Валентині Олександрівні в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0135 га по вул. Центральна в смт Бородянка для ведення городництва.
 25. Про розгляд заяви гр. Чернишенко Тетяни Іванівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,3874 га
  по вул. Шевченка в смт Бородянка для ведення городництва.
 26. Про розгляд заяви гр. Мартиненко Ганни Корніївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 27. Про розгляд заяви гр. Андріанова Руслана Михайловича про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для індивідуального садівництва площею 0,1000 га за межами с. Нова Гребля Бородянського району.
 28. Про розгляд заяви гр. Драло Ігоря Івановича про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для індивідуального садівництва площею 0,1000 га за межами с. Нова Гребля Бородянського району.
 29. Про розгляд заяви гр. Нужної Валентини Анатоліївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Україна» площею 2,26 га (№142-рілля) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 1. Про розгляд заяви гр. Нужної Валентини Анатоліївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Україна» площею 0,58 га (№139-рілля) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд заяви гр. Оськіної Тетяни Яківни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Полісся» площею 2,796 га (№458-рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 3. Про розгляд заяви гр. Оськіної Тетяни Яківни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Полісся» площею 0,1943 га (№958-пасовище) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд заяви гр. Боярської Світлани Василівни, гр. Боярської Альони Василівни, гр. Боярського Олександра Васильовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Боярській Галині Федорівні (1/2 частки), гр. Боярській Світлані Василівні (1/6 частки), гр. БоярськійАльоні Василівні (1/6 частка), гр. Боярському Олександру Васильовичу (1/6 частки) в реформованому КСП «Полісся» площею 1,35 га (№411-рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 5. Про розгляд заяви гр. Боярської Світлани Василівни, гр. Боярської Альони Василівни, гр. Боярського Олександра Васильовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Боярській Галині Федорівні (1/2 частки), гр. Боярській Світлані Василівні (1/6 частки), гр. Боярській Альоні Василівні (1/6 частки), гр. Боярському Олександру Васильовичу (1/6 частки) в реформованому КСП «Полісся» площею 0,19 га (№1004-пасовище) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд заяви гр. Олексенка Михайла Григоровича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Дружнянське» площею 4,0248 га (№145-рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області
 7. Про розгляд заяви гр. Олексенка Михайла Григоровича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Дружнянське» площею 0,2172 га (№145-пасовище) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 8. Про розгляд заяви гр. Комаренко Зої Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Здвиж» площею 1,8228 га (№132-рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 9. Про розгляд заяви гр. Комаренко Зої Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Здвиж» площею 0,8908 га (№682-сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 10. Про розгляд заяви гр. Комаренко Зої Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Здвиж» площею 1,8242 га (№133-рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 11. Про розгляд заяви гр. Комаренко Зої Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Здвиж» площею 0,8919 га (№683-сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 12. Про розгляд заяви гр. Романченка Миколи Володимировича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 2,4111 га на території Бородянського району Київської області.
 13. Про розгляд заяви гр. Саханди Василя Петровича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 2,4110 га на території Бородянського району Київської області.
 14. Про розгляд заяви гр. Фесюк Лариси Сергіївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Залісся.
 15. Про розгляд заяви гр. Бабич Олександра Сергійовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Шевченка в смт Бородянка.
 16. Про розгляд заяви гр. Онищенка Сергія Олександровича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ковельська, 4 в смт Бородянка.
 17. Про розгляд заяви гр. Матьошко Олени Онуфріївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 5 гараж №2 в смт Бородянка.
 18. Про розгляд заяви гр. Хвостенко Софії Семенівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0017 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, 332 гараж №4 в смт Бородянка.
 19. Про розгляд заяви гр. Ігнатенко Валентини Миколаївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №6/1 в
  смт Бородянка.
 20. Про розгляд заяви гр. Зюзько Анжеліки Миколаївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0062 га для будівництва індивідуальних гаражів в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №65/1 в
  смт Бородянка.
 21. Про розгляд заяви гр. Плешакової Валентини Фроловни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,2300 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Грушова, 16 с. Пилиповичі.
 22. Про розгляд заяви гр. Солодовник Ніни Григорівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0405 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка, 240 с. Пилиповичі.
 23. Про розгляд заяви гр. Солодовник Ніни Григорівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 240
  с. Пилиповичі.
 24. Про розгляд заяви гр. Багрій Іллі Павловича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1356 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка с. Пилиповичі.
 25. Про розгляд заяви гр. Багрій Катерини Павлівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1081 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка с. Пилиповичі.
 26. Про розгляд заяви гр. Хамустенка Василя Івановича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1700 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 28 в с. Пилиповичі.
 27. Про розгляд заяви гр. Шеремет Наталії Володимирівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вишнева, 24 в с. Пилиповичі.
 28. Про розгляд заяви гр. Ярошенка Петра Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1539 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гірська, 23 с. Пилиповичі.
 29. Про розгляд заяви гр. Гусакової Галини Володимирівни, гр. Терещенко Надії Василівні про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Гусаковій Галині Володимирівні (1/2 частки), гр. Терещенко Надії Василівні (1/2 частки) площею 0,2455 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 275 в с. Пилиповичі.
 30. Про розгляд заяви гр. Качан Надії Григорівни, гр. Хижняк Любові Григорівни, гр. Іваненко Віри Григорівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Качан Надії Григорівні (1/3 частки), гр. Хижняк Любові Григорівні (1/3 частки), гр. Іваненко Вірі Григорівні (1/3 частки) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Мічуріна, 3 смт Бородянка.
 31. Про розгляд заяви гр. Галаки Людмили Олександрівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0081 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова, 4
  смт Бородянка.
 32. Про розгляд заяви гр. Василенко Тетяни Миколаївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0629 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Велика, 43-А смт Бородянка.
 33. Про розгляд заяви гр. Яценко Марини Сергіївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1170 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Пушкінська, 27 смт Бородянка.
 34. Про розгляд заяви гр. Крамаренка Вячеслава Олександровича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 56 смт Бородянка.
 35. Про розгляд заяви гр. Копейка Тетяни Іванівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Центральна, 95 смт Бородянка.
 36. Про розгляд заяви гр. Копейка Тетяни Іванівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2250 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 95 смт Бородянка.
 37. Про розгляд заяви гр. Дятел Івана Васильовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 40 смт Бородянка.
 38. Про розгляд заяви гр. Дятел Івана Васильовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1261 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 40 смт Бородянка.
 39. Про розгляд заяви гр. Дубини Ольги Йосипівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1177 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка смт Бородянка.
 40. Про розгляд заяви гр. Гавриш Василя Пилиповича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства в районі вул. Центральна смт Бородянка.
 41. Про розгляд заяви гр. Маковської Юзефи Йосипівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 51 с. Тальське.
 42. Про розгляд заяви гр. Маковської Юзефи Йосипівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2535 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна, 51 с. Тальське.
 43. Про розгляд заяви гр. Карасевича Віктора Івановича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 20 с. Тальське.
 44. Про розгляд заяви гр. Буркіної Анжеліки Анатоліївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Миру, 27 с. Коблицький Ліс.
 45. Про розгляд заяви гр. Шпак Алли Степанівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Зелений Гай, 25 с. Мирча.
 46. Про розгляд заяви гр. Яковенко Галини Степанівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка, 36 с. Мирча.
 47. Про розгляд заяви гр. Новікової Ольги Юріївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мирча.
 48. Про розгляд заяви гр. Михневича Василя Івановича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Мирча.
 49. Про розгляд заяви гр. Боярської Галини Федорівни, гр. Боярської Світлани Василівни, гр. Боярської Альони Василівни, гр. Боярського Олександра Васильовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Боярській Галині Федорівні (1/2 частки), гр. Боярській Світлані Василівні (1/6 частки), гр. Боярській Альоні Василівні (1/6 частки), гр. Боярському Олександру Васильовичу (1/6 частки) площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Харківська, 68 с. Новий Корогод на території Бородянського району Київської області.
 50. Про розгляд заяви гр. Сенчук Любові Анатоліївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Новий Корогод.
 51. Про розгляд заяви гр. Мотрич Євгенія Юрійовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2600 га для ведення особистого селянського господарства в с. Новий Корогод.
 52. Про розгляд заяви гр. Савенок Ніни Іллівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Заводська, 4 с. Новий Корогод на території Бородянського району Київської області.
 53. Про розгляд заяви гр. Савенок Ніни Іллівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га для ведення особистого селянського господарства в с. Новий Корогод.
 54. Про розгляд заяви гр. Савенок Володимира Михайловича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Шибене.
 55. Про розгляд заяви гр. Довчунас Ганни Сергіївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0900 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка, 24 в с. Нова Гребля.
 56. Про розгляд заяви гр. Терраб Людмили Федорівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території с. Нове Залісся.
 57. Про розгляд заяви гр. Терраб Кемаля Омаровича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території с. Нове Залісся.
 58. Про розгляд заяви гр. Гандарай Василя Петровича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 59. Про розгляд заяви гр. Ганаги Андрія Миколайовича щодо визнання таким, що втратило чинність рішення восьмої сесії Бородянської селищної ради 24 скликання від 25 липня 2003 року про передачу в приватну власність земельної ділянки площею 0,0458 га по
  вул. Поштова, 26/1 в смт Бородянка.
 60. Про розгляд заяви гр. Романенко Людмили Олексіївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0250 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова, 26/1 в смт Бородянка.
 61. Про розгляд заяви гр. Забродської Раїси Миколаївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0250 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова, 26/1 в смт Бородянка.
 62. Про розгляд заяви гр. Бульбанюка Олега Сергійовича щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Знахідка» в оренду площею 0,1816 га по вул. Паркова,
  10-а в с. Новий Корогод.
 63. Про розгляд заяви АТ «Укртрансгаз» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту орієнтовними площами 0,002 га та 0,001 га на території Бородянської селищної ради.
 64. Про розгляд заяви ТОВ «Боройл Термінал» щодо розробки розділу «Охорона навколишнього природного середовища», як звіту про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу в межах вул. Індустріальна та вул. Заводська в смт Бородянка».
 65. Про розгляд заяви гр. Мишкіна Олександра Вячеславовича про надання дозволу на розробку проєкту Детального плану території земельної ділянки площею 0,1261 га по вул. Центральна, 266
  смт Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 66. Про розгляд клопотання ПрАТ «Київобленерго» про продовження терміну дії рішення тридцять третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 17.05.2018 року №744-33-VII «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення 13 земельних ділянок в оренду терміном на 49 років загальною площею 0,0085 га по вул. Джерельна в смт Бородянка».
 67. Про розгляд клопотання в.о. старости с. Мирча Машина Т. К. про проведення інвентаризації земельної ділянки що знаходиться під майновим комплексом ТОВ «Імперіал К» по вул. М. Петровського, 1 с.Мирча, площею 4,9417 га.
 68. Про розгляд клопотання ДП «Бородянський міжгосподарський комбікормовий завод» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 4,4 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Заводська, 1 в
  с. Шибене.
 69. Про розгляд заяви ВКФ «Агропродресурси» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,0138 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Сільськогосподарська, 1-а смт Бородянка.
 70. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Пискун Сергія Петровича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном 49 років площею 0,0088 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Поштова, 2 в смт Бородянка.
 71. Про розгляд заяви ТОВ «УКРАЇНСЬКА АГРО ГРУПА» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном 49 років площею 0,6100 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Центральна, 224-В смт Бородянка.
 72. Про розгляд клопотання ТОВ «Торговий дім «Бондарев» про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (терміном на 10 років) площею 1,8500 гадля розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по провул. Залізничний, 1 в смт Бородянка.
 73. Про розгляд листа КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 11,1000 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за адресою: с. Нове Залісся, вул. Кримська, 2Д.
 74. Про розгляд клопотання ТОВ «Науково-виробнича фірма «Система» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 0,7000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Привокзальна, 1-ж с. Пилиповичі.

Доповідає: Сичевська Т.Й., виконуюча обов’язки начальника земельного відділу виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Гапоненка Геннадія Михайловича про припинення договору оренди майна комунальної власності будівлі клубу від 11.01.2018 р №3 площею 181,2 кв. м по вул. Гагаріна, 75 в с. Тальське.
 2. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Гапоненка Геннадія Михайловича про припинення договору оренди земельної ділянки від 11.01.2018 р №1 площею 0,19 га по вул. Гагаріна, 75 в с. Тальське.
 3. Про розгляд заяви ТОВ «Енергокапітал» про зменшення розміру орендної плати за земельну ділянку з 12% до 3 % за адресою:
  смт Бородянка вул. Індустріальна, 3/5.
 4. Про розгляд заяви гр. Терещенко Юлії Олегівни щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,038 га по вул. Дружби народів, 10-А в
  с. Нове Залісся Бородянського району Київської області під нерухомим майном (кафе-магазин).
 5. Про розгляд заяви гр. Пилипенко Віри Іванівни про укладення договору оренди землі під нерухомим майном (магазин) терміном на 49 років площею 0,0900 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Дружби народів 3-Б с. Нове Залісся та встановлення ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки землі.
 6. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Бондаря Володимира Анатолійовича про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду на 10 років площею 0,0702 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кооперативна, 28-а в с. Шибене, внесення змін до договору оренди землі в частині зміни кадастрового номера та площі орендованої земельної ділянки.
 7. Про розгляд листа КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» про внесення змін до статуту комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянкатепловодопостачання».
 8. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Демченко С.О., завідувач юридичного сектору виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Бородянської селищної ради за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №17-02-VІІ від 09.01.2019 року «Про бюджет Бородянської селищної ради на 2019 рік».
 3. Про взяття на баланс Бородянської селищної ради житлового будинку за адресою: с. Тальське вул. Гагаріна, 134, Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд листа Малого приватного підприємства «РАДА» про подовження терміну дії догоговору дії договору оренди автомобіля №0709 від 07.09.2015 року.

Доповідає: Григораш О.Ю., начальник відділу фінансів Бородянської селищної ради.

 

 1. Про затвердження «Програми організації харчування учнів закладів загальної селищної освіти Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади у 2020 році».
 2. Про організацію харчування вихованців у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

 Доповідає: Кравчук Т.В., начальник відділу освіти Бородянської селищної ради.

 

 1. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за ІІІ квартал 2019 року.

Доповідає: Патока Ю. В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

 

 1. Про затвердження директору Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» Патоці Ю.В. розміру преміювання за підсумками роботи за ІІІ квартал 2019 року.
 2. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального господарства» про внесення доповнень до рішення дванадцятої сесії сьомого скликання від 26 вересня 2019 року №876-12-VІІ «Про затвердження Актів на списання з балансу Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» багатоквартирних будинків в
  смт Бородянка».
 3. Про результати проведення інвентаризації майна, ресурсів, активів та пасивів КП БСР «Бородянкатепловодопостачання».

Доповідає: Трухан В.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій.

 

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: Федоренко А.М., заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до рішення девятої сесії Бородянської селищної ради від 30.07.2019 року №593-09-VІІ «Про затвердження структури виконавчих органів Бородянської селищної ради VІІ скликання».
 2. Про утворення служби у справах дітей Бородянської селищної ради та затвердження Положення про службу у справах дітей Бородянської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на виготовлення гербової печатки для служби у справах дітей Бородянської селищної ради.

Доповідає: Михальова О.М, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бородянської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до п.п. 2.4. п. 2 рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 04.01.2019 №12-01-VІІ «Про утворення комісій при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради сьомого скликання та затвердження їх персонального складу».
 2. Про внесення змін до рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №11-01-VІІ від 04.01.2019 року «Про утворення виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».
 3. Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань виконавчого органу Бородянської селищної ради.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції.

 

 1. Різне.

Інформує: Сахарук О.В., Бородянський селищний голова

 

 

Селищний голова                                                 О.В. Сахарук

 

 

18.11.2019 року

Читати також