Робочі наради

by hostwx

21 листопада в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій та старостинських округів громади. Найбільшу увагу  ним приділено проходженню опалювального сезону та облаштуванню пунктів обігріву на тлі ракетних обстрілів та вогневих уражень критичної інфраструктури України військами російської федерації. Як підкреслив Георгій Єрко, ворог цілеспрямовано розстрілює енергетичну систему, кидаючи нам виклик, тож потрібно бути згуртованими та сильними, аби спільно протистояти цьому. Він також подякував керівникам, які найбільш відповідально поставились до забезпечення роботи пунктів у Мирчі та Качалах.

Головний лікар КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Микола Бовсуновський поінформував щодо загальної ситуації зі захворюваністю громадян, зокрема, коронавірусом хворіють лише 5 пацієнтів, які лікуються амбулаторно. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла щодо обговорення спільно з обласним керівництвом подальших дій зі збереження графіті відомого художника Бенксі, які він зробив у Бородянці. Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко повідомила про виконану роботу щодо акумулювання наявності в селах та Бородянці людей похилого віку, які потребують соціальної допомоги, частину з них буде прийнято на обслуговування фахівцями Центру та визначено, який вид допомоги вони отримуватимуть.

Тривалим було обговорення завершення комісійного обстеження зруйнованого житла, що ускладнюється відсутністю власників осель та відключенням світла на тривалий час. Також заступник селищного голови Костянтин Мороз значну увагу приділив об’єднанню зусиль усіх структур, служб та волонтерів на належному забезпеченні роботи пунктів обігріву на випадок надзвичайної ситуації: тут має бути альтернативне джерело енергії та опалення, запас їжі та води, теплий одяг.

Читати також