Робочі наради

by hostwx

14 листопада в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками організацій, служб та установ, комунальних підприємств, старостами округів громади. Наріжною темою його виступів та предметної критики діяльності керівників критичної інфраструктури було максимальне забезпечення належної роботи всіх соціально орієнтованих галузей в умовах загальнодержавної енергетичної кризи. Комплектація пунктів обігріву, комплектація сховищ і укриттів та їхнє функціонування має бути під  цілодобовим контролем керівників на місцях. Тут потрібно ще більше активізувати роботу з благодійними та волонтерськими організаціями. Крім цього під постійним моніторингом мають бути родини та самотні люди соціально незахищених категорій.

Директор КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Микола Бовсуновський поінформував щодо рівня захворюваності на інфекційні хвороби, роботу «швидкої допомоги» та закликав громадян до активізації щеплень. Директор КНП «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев зупинився на питанні фінансування медичних закладів ІІ рівня та інших проблемах, зокрема, зменшенні рівня народжуваності, оплати роботи медкомісій РВК та інш. Директор КО «Благоустрій-Бородянка» Юрій Патока поінформував про обстеження будинку по вул. Семашка, 2 щодо можливості підключення до квартир газопостачання та складнощах у роботі ліфтового господарства на тлі відключень енергопостачання поза графіком.

Цього дня заступник селищного голови Костянтин Мороз повідомив, що очікується надходження від Королівства Швеції 50 модульних пунктів обігріву, 15 з яких буде змонтовано найближчим часом у Бородянці, а решта – в старостинських округах. Георгієм Єрком  наголошено, що старости особисто відповідають за роботу цих пунктів, а також існуючих сховищ та укриттів. В умовах багаточасового відключення енергопостачання влада на місцях має працювати цілодобово, негайно реагувати на всі виклики часу та потреби громади, наближати до людей послуги, яких вони найбільше потребують. Натепер очікується отримання чергової партії будівельних матеріалів, які буде доставлено в старости згідно відповідних заяв громадян.

Окремо керівництво тергромади зупинилось на знаменитих графіті художника зі світовим ім’ям Бенксі, що з’явились на зруйнованих будівлях у Бородянці. Як підкреслила начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська, ці витвори мистецтва потрібно зберегти для майбутнього музею, залучивши для цього відповідних фахівців обласного та державного рівнів.

На нарадах також обговорено використання залишків субвенцій, співпрацю з Міжнародним медичним корпусом, роботу мобільного ЦНАПу, забезпечення котелень твердим паливом, тощо.

 

Читати також