Робочі наради

by hostwx

7 листопада в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками організацій, служб та установ громади, а також старостами округів. Як і щотижня, першочергову увагу приділено акумулюванню існуючих критичних та соціально гострих питань і напрацюванню оптимальних шляхів їх вирішення. Серед таких наразі віялові відключення електроенергії, капітальні ремонти багатоквартирних будинків та взаємодія з благодійними/донорськими організаціями щодо допомоги власникам приватних осель у селах та в Бородянці.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїчно загиблого на війні військовослужбовця з Бородянки Олексія КОЗЛЕНКА.

У своєму виступі Георгій Єрко, зокрема, зазначив, що завдяки Державній Програмі United24 буде відновлено будинки в Бородянці по вул. Семашка, 2, Центральна, 306, 367-а та 425-а. За підтримки Київської ОВА та Мінрегіонбуду виділено кошти і через Департамент регіонального розвитку буде профінансовано ремонт дахів 13 будинків у Бородянці по вул. Київська, 1, 6, 8, 10, 12, 14; Миру, 1, 2, 4, 5; Вокзальна, 6; Центральна, 304, Паркова, 2. Також найближчим часом розпочнеться демонтаж знищених багатоповерхівок, з якого саме будинку, тут все залежить від компанії – виконавця цих технічно складних робіт. Триває співпраця з благодійними фондами по відбудові приватного сектору громади.

Читати також