Робочі наради

by hostwx

15 травня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів чергові щотижневі робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій, установ та служб громади.

Поліцейський офіцер громади Олег Маєвський  поінформував, що збільшилась кількість дрібних крадіжок у магазинах громади, та закликав старост до спільної боротьби та профілактики правопорушень. Начальниця відділу-центру з питань надання адміністративних послуг Світлана През повідомила, що Мінветеранів пропонує 19 видів послуг для учасників бойових дій надавати через «єдине вікно» ЦНАПу. Директорка Центра надання соціальних послуг Ірина Мельниченко розповіла про плідну співпрацю з МБО «БФ СОС Дитячі містечка», завдяки якій діти незахищених категорій отримують гуманітарну допомогу, яка в т.ч. сприяє їхньому навчанню в онлайн-форматі.

Серед інших нагальних тем, що обговорювались, підведення комунікацій до модульних будинків громадян, фінансовий стан галузі охорони здоров’я, ремонтні роботи в закладах освіти, укладення КО «Благоустрій-Бородянка» договорів на вивезення сміття, робота з ВПО у старостатах, тощо.

 

Читати також