Робочі наради

by hostwx

1 травня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів чергові щотижневі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій та установ громади, старостинських округів. На засіданнях він розлого зупинився на процесі відбудови Бородянки, зазначивши, що в Мінрегіонбуді створено робочу групу, яка цим опікуватиметься. Питання вирішуватиметься комплексно, в рамках відповідної державної Програми.  Окремо Георгій Єрко порушив проблематику реформування галузі культури, відповідності закладів сучасним європейським тенденціям, активізації роботи з різними верствами населення.

На засіданнях заслухано стислі звіти апарату та відокремлених підрозділів про виконану протягом тижня роботу. Директор Центру ПМСД Микола Бовсуновський поінформував щодо статистики захворювань, зазначивши, що фахівцями «невідкладної допомоги» протягом тижня здійснено 84 виїзди на виклики. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив, що натепер у рамках відбудови Бородянщини триває обговорення комплексної реконструкції лікарні, зокрема, заплановано демонтаж недобудованого корпусу, будівництво модульної поліклініки та ряд інших робіт. Директор КО «Благоустрій-Бородянка» Юрій Патока відзвітував про завершення відновлення вуличного освітлення вулиці Центральної в Бородянці та подальші плани щодо цього питання на інших локаціях громади.

У своєму виступі поліцейський офіцер громади Олег Маєвський доповів, що протягом тижня зареєстровано 70 звернень громадян, закликав усіх до роз’яснювальної роботи (особливо з людьми пенсійного віку) щодо телефонних шахраїв та порушив питання відновлення роботи камер відеоспостереження в населених пунктах. Коментуючи його виступ, Георгій Єрко наголосив, що у тергромаді нагальним є відкриття у великих старостинських округах ще 2-3 поліцейських станцій з облаштуванням відповідних приміщень та придбанням спеціалізованих транспортних засобів.

Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська окреслила заплановані на травень заходи, серед яких підготовка до виставки «Незламна Бородянка», організація спільно зі БФ «Мистецька сотня України» міжнародного фестивалю-ярмарку, відкриття виставки про Бородянську ТГ у Мадриді. Крім цього, для майбутнього Музею незламності потрібно упорядкувати існуючі артефакти часів окупації Бородянської тергромади військами рф, вибудувати алгоритм дій щодо 5 нових граффіті на зруйнованих будинках у селищі французького художника Крістіана Гемі. Директорка КУ БСР «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко цього дня звернулась до старост із проханням поінформувати мешканців про відновлення надання виїзних перукарських послуг, яке відбуватиметься згідно графіку. Начальниця відділу освіти Наталія Новікова повідомила, що незабаром розпочнеться реконструкція Загальцівського ліцею та демонтажні роботи з відновлення ЗДО «Буратіно», МОМ завершує облаштування 9 укриттів у закладах освіти громади, БФ «Світлий» – ремонтні роботи у Шибенській філії ОЗО «Новозаліський ліцей».

Читати також