Робочі наради

by hostwx

24 квітня заступник селищного голови Костянтин Мороз провів щотижневі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій та установ, старостинських округів ради. Серед обговорених питань – ремонтні роботи в закладах охорони здоров’я первинної та вторинної ланки, зокрема, відновлення робіт у терапевтичному стаціонарному відділенні ЦРЛ, облаштування мереж водопостачання та водовідведення у ФАПах, підготовка закладів освіти до участі в НМТ, свят Останнього дзвоника та випускних балів у різних форматах.

Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Віктор Розуменко зупинився на підготовці до наступного опалювального сезону та масштабному проєкті, який реалізовується завдяки НЕФКО. Начальниця відділу освіти Наталія Новікова окреслила аспекти оптимізації освітньої мережі із урахуванням затверджених на державному рівні норм наявної кількості учнів та вихованців, а також наголосивши, що різниця між утриманням 1 учня в різних закладах є суттєвою – від 1 до 6 тис. грн. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський зазначив, що протягом квітня працевлаштовано 44 особи, налагоджено гарну співпрацю з громадою щодо суспільно-корисних робіт, отриманні громадянами мікрогрантів та навчанні на курсах підвищення кваліфікації/перекваліфікації.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська поінформувала про завершення підготовки фотовиставки про Бородянську тергромаду в Іспанії, що здійснюється завдяки підтримці місту-побратиму Навалагамелья.

Заступник селищного голови Костянтин Мороз у своїх виступах на нарадах зосередив увагу присутніх на активізації та вчасності подань для участі в Програмах державного та місцевого рівнів, приділенні більш значної уваги співпраці з існуючими та потенційними міжнародними благодійними фондами, донорами та інвесторами. З порушених у рамках засідань питань ним надано ряд відповідних доручень.

 

Читати також