Робочі наради

by hostwx

10 квітня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради з керівниками служб та установ тергромади, структурних підрозділів ради. Після підведення підсумків за минулий період, Георгієм Єрком акцентовано увагу як поліцейських офіцерів громади, так і всіх дотичних, на посиленні безпекових заходів під час Великодніх свят. Зокрема, під час комендантської години, з 00.00 год. до 5.00 год. забороняється  перебування на вулицях населених пунктів. О 5.00 у церквах  розпочнеться освячення великодніх корзин.

У своєму виступі директор КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Микола Бовсуновський зупинився на статистиці захворюваності, зокрема, натепер короновірусом хворіє 17 осіб, усі лікуються амбулаторно. Директор КНП «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев поінформував про відновлення роботи Координаційної ради в частині обговорення розвитку медичного простору Бучанського району, про формування мережі спроможних закладів медицини, до якої має увійти і наша лікарня.

Начальниця відділу освіти Наталія Новікова зупинилась на питанні оптимізації освітньої мережі тергромади з урахуванням кількості учнів та фактичних витрат на навчання 1 учня. Нею також зазначено, що завдяки підтримці МОМ триває ремонт укриттів у 9 закладах освіти.

Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський подякував усім за співпрацю, завдяки якій 84 особи працює на суспільно-корисних роботах, та запропонував активізувати роботу щодо направлення громадян на курси перекваліфікації та підвищення кваліфікації.

Цього дня Георгієм Єрком також надано доручення щодо активізації роботи щодо внесення даних в Реєстр знищеного майна, вивчення побутових потреб ВПО, тощо.

Читати також