Робочі наради

by hostwx

27 березня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів чергові засідання щотижневих нарад за участі керівників структурних підрозділів, комунальних організацій та установ Бородянської селищної ради, старостинських округів тергромади. Наради відбувались у форматі звітування про роботу за минулий період часу, про існуючі проблеми та обговорення можливих шляхів їхнього вирішення.

Серед порушених питань була підготовка до відзначення річниці визволення Київщини та Бородянщини від російських окупантів, у рамках якого 2 квітня в Бородянці відбудеться ряд заходів (зокрема, Благодійний ярмарок), організація відпочинку за кордоном дітей незахищених категорій, благоустрій у старостатах, тощо.

Заступник селищного голови Костянтин Мороз зупинився на питанні роботи комісії щодо діяльності полігону ТПВ. Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко поінформувала щодо підготовки до будівництва модульного офісу Центру. Завідувачка сектором з питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина звернула увагу старост та всіх присутніх на докладні роз’яснення щодо закону № 7198, підготовлені юридичним відділом і вже опубліковані на сайті БСР. Мова йшла про компенсацію від держави власникам пошкодженого або знищеного майна.

За результатами нарад в.о. селищного голови Георгієм Єрком надано ряд доручень.

Читати також