Робочі наради

by hostwx

20 березня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій, установ, старостинських округів громади. Найбільш тривалим стало обговорення намірів КП БСР «Бородянкатеплопостачання» підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення. Як підкреслив Георгій Єрко, потрібно не перекладати на гаманці людей проблематику підприємства, а ґрунтовно вивчити це питання як у юридичній, так і у технічній площині. Водопостачання у Бородянці та водопостачання у селах має тотожну вартість, тоді як витрати підприємства різні. Незрозумілим також є те, за якої причини середня вартість таких послуг інших підприємств у нашому регіоні на 40 % нижча. Очільник тергромади також додав, що Бородянською селищною радою за підтримки МОМ, Червоного Хреста та інших міжнародних партнерів і депутатів різних рівнів протягом року надано комунальному підприємству вагому допомогу паливно-мастильними матеріалами, технікою, обладнанням, закупівлею дров. Начальниця фінансового управління Олена Григораш доповнила також, що нові тарифи потрібно закладати в бюджет тергромади заздалегідь.

Начальниця відділу освіти Наталія Новікова повідомила, що розпочав роботу модульний дитсадок у Загальцях, та роз’яснила, що Бородянський академічний ліцей зможе відновити повноцінне навчання всіх учнів за умови завершення облаштування другого укриття на 750 місць (наразі є укриття лише на 153 місця для навчання в дві зміни учнів початкової ланки). Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська запропонувала обговорити локацію для створення майбутнього музею Бородянщини. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський зупинився на питанні залучення осіб, що стоять на обліку в службі зайнятості, до громадських робіт із благоустрою.

Старости округів громади прозвітували керівництву щодо ситуації в селах, зокрема, дороги більшості сіл потребують ямкового ремонту, в Шибеному розпочато обстеження вуличного освітлення, тощо. Цього дня також обговорено питання функціонування ЦНАПу, відкриття нового приміщення якого відбулося минулого тижня, укладення меморандуму щодо капітального ремонту частини будинку 429 по вул. Центральній у Бородянці, надання гуманітарної допомоги дітям незахищених категорій у старостинських округах, тощо.

 

Читати також