Робочі наради

by hostwx

20 лютого в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних служб та установ громади. Одним із чільних питань стало обговорення підсумків візиту делегації Бородянської тергромади на міжнародний форум Rebuild Ukraine 2023 у Варшаві. Як підкреслив Георгій Єрко, Бородянщина мала найбільш представницьку делегацію, у порівнянні з іншими постраждалими від агресії рф громадами, що дозволило охопити важливими перемовинами, консультаціями та інформуванням більшу кількість благодійних фондів, донорських організацій та потенційних партнерів із співпраці у відбудові ОТГ.

Серед інших порушених цього дня питань – фінансова підтримка медичної галузі, відбудова закладів освіти (Бородянського ліцею № 1 та Загальцівського ліцею), належне надання послуг комунальними службами ОТГ.

Завідувач архівним сектором Іван Кириченко звернувся до старост щодо інвентаризації документів, які зберігаються в старостатах Бородянської тергромади. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська анонсувала заходи до Дня Героїв Небесної Сотні та поінформувала щодо ремонтних робіт у Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка.

За результатами нарад Георгієм Єрком надано ряд доручень, зокрема, посилити налагодження побратимських стосунків із польськими друзями, зокрема, в частині обміну культурними надбаннями та активізації краєзнавчої роботи.

Читати також