Робочі наради

by hostwx

6 лютого в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради з керівниками структурних підрозділів, комунальних організацій та установ, старостинських округів Бородянської територіальної громади. Протягом засідань підведено підсумки попереднього тижня та накреслено плани на теперішній.

 Георгій Єрко у виступі зупинився на важливих зустрічах із міжнародними делегаціями, завдяки яким налагоджується підтримка України в цілому та Бородянської тергромади зокрема, як у гуманітарному плані, так і в питаннях відбудови та подальшого соціально-економічного, культурного розвитку. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський зазначив, що за тиждень зареєстровано 14 нових вакансій, із яких натепер 9 укомплектовано, в службі зайнятості зареєструвався 21 новий роботодавець. Начальниця служби у справах дітей Тетяна Вишняк анонсувала спільні рейди з поліцейськими громади в старостинських округах до родин, що опинились у складних життєвих обставинах. Завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова поінформувала про майбутню поїздку делегації Бородянщини на міжнародну виставку-форум у Варшаві «Rebuild Ukraine 2023», представницький форум, метою якого є залучення інвесторів до відбудови України.

На засіданнях також обговорено ситуацію в галузі медицини, освіти та культури, керівництвом селищної ради надано ряд відповідних доручень.

Читати також