Робочі наради

by hostwx

23 січня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради за участі керівників структурних підрозділів, комунальних організацій та установ, старостинських округів громади. Окремо він зупинився на знаковому візиті до Бородянської тергромади колишнього прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, який під час приїзду в Бородянку запевнив у подальшому лобіюванні відновлення інфраструктури та відбудови Бородянщини й Київщини. Георгій Єрко підкреслив, що триває розробка Програма відбудови нашого регіону, по завершенню її буде представлено громадськості. Крім цього, ним було приділено увагу активізації співпраці з депутатами в старостинських округах, альтернативній «зеленій» енергетиці, роботі Пунктів незламності, виконавчій дисципліні.

Начальниця відділу освіти Наталія Новікова поінформувала про початок освітнього процесу за очною, змішаною та дистанційною формами навчання. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив про відновлення прийому громадян, зазначив, що натепер на обліку перебуває 287 безробітних, із них 165 отримує допомогу по безробіттю. Директор КП БСР «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко довела до відома щодо виїзних прийомів психологами у старостинських округах. Начальницею відділу культури, молоді та спорту Наталією Вишинською анонсовано майстер-класи для дітей, які відбудуться 24-27 січня в палаці культури імені Тараса Шевченка.

На засіданнях в.о. селищного голови Георгієм Єрком підведено підсумки за минулий тиждень, накреслено плани на поточний та надано відповідні доручення.

Читати також