Робочі наради

by hostwx

2 січня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками структурних підрозділів, старостинських округів, комунальних організацій та підприємств ради. Серед питань, обговорених на засіданнях цього дня, робота Пунктів незламності, функціонування модульного містечка для тимчасового проживання осіб, що втратили житло внаслідок агресивних дій російської федерації, з урахуванням додаткових нових модулів, харчування дітей у закладах освіти, належне продовження ряду проєктів у галузі освіти, зокрема, в Загальцівському окрузі, ремонт доріг у Бородянці та селах тергромади, тощо.

Цього дня Георгій Єрко в ході нарад окреслив першочергові завдання як для працівників виконавчого органу, так і для комунальних підприємств, заслухав стислі звіти щодо проблематики за минулий тиждень, а також вручив грамоти Київської обласної ради за сумлінну роботу та відданість своїй справі спеціалісту І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності, в.о. головного бухгалтера Ользі Тетерській та головному спеціалісту з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Альоні Корольовій. Крім цього, ним було представлено нового завідувача господарчої служби – Миколу Борисовича Йосипчука.

 Заступник селищного голови Костянтин Мороз, звертаючись до керівників відділів та старост, наголосив на активізації взаємодії з українськими та міжнародними благодійними фондами, з донорами та партнерами, у т.ч. в рамках побратимських відносин з громадами різних країн.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська повідомила, що у новорічних святкових заходах взяла участь велика кількість дітей, лише 29-30 грудня більше 400 щодня. Директор ЦСПР Людмила Бойко поінформувала щодо початку будівництва нового приміщення Центру, формат діяльності якого буде змінено у відповідності до вимог та реалій сьогодення. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський зазначив, що за 2022 рік виплачено більше 9 млн. грн. допомоги по безробіттю, натепер щодо працевлаштування громадян продовжується активна співпраця з роботодавцями, більше 40 % яких – ВПО.

 

Читати також