Робочі наради

by hostwx

26 грудня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради з керівниками комунальних організацій та установ громади, структурних підрозділів ради.

Звертаючись до колег, Георгій Єрко наголосив, що завдяки широкій підтримці Київської ОВА, міжнародних партнерів, благодійних фондів та волонтерів, особливо після деокупації у квітні, триває відновлення Бородянської громади. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський у виступі зазначив, що зі 695 осіб, які були на обліку в статусі безробітних, натепер залишилось 198, усіх інших працевлаштовано. Також він подякував керівництву громади за допомогу в ремонті приміщення філії та співпрацю з організації участі громадян у суспільно-корисних роботах. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська поінформувала щодо ремонту палацу культури, висновку реставраторів Національного науково-дослідного реставраційного центру України щодо консервації пошкодженого пам’ятника Тарасу Шевченку, різдвяних свят для дітей Бородянщини, які тривають у Бородянці та старостинських округах. Головна спеціалістка відділу праці та соціального захисту Вероніка Сміщук звернула увагу присутніх, що з 1 січня всім отримувачам усіх видів соціальних допомог потрібно поновити пакети документів для їхнього нарахування. Начальник юридичного відділу Сергій Демченко  повідомив щодо Положення про перебування у модульному містечку, яке буде розглянуто відповідною комісією БСР та затверджено на сесії.

На нарадах також обговорено закриття фінансового року, підсумки відновлювальних робіт, зокрема, у житловому секторі, забезпечення генераторами важливих галузей, роботу пунктів незламності та пунктів обігріву, дотримання виконавчої дисципліни під час воєнного стану, тощо.

Читати також