Робочі наради

by hostwx

19 листопада в.о. селищного голови Георгій Єрко провів чергові щотижневі наради з керівниками структурних підрозділів, служб, організацій та установ громади. Найбільш тривалим стало обговорення енергозабезпечення критичної інфраструктури громади, зокрема, мова йшла про Пункти незламності, генератори великої потужності, роботу котелень та інше.

Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський поінформував, що протягом попереднього періоду значно збільшилась кількість викликів «швидких» до пацієнтів зі серцево-судинними захворюваннями. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев порушив питання щодо облаштування для потреб лікарні окремої свердловини з водопостачання. Директор КО БСР “Благоустрій-Бородянка” Юрій Патока доповів зі складній ситуації з енергопостачання багатоповерхових будинків у Бородянці.

В.о. селищного голови Георгій Єрко окремо зупинився на загальнодержавній економічній ситуації та бюджеті Бородянської тергромади, надходження до якого зменшились за причини складної ситуації у малому та середньому бізнесі. Також спільно зі старостами округів громади обговорено співпрацю з благодійними фондами задля допомоги власникам пошкоджених будівель, ремонтні роботи в закладах освіти, новорічні свята для дітей, тощо.

 

 

Читати також