Робочі наради

by hostwx

12 грудня відбулись чергові наради в.о. селищного голови Георгія Єрка з керівниками структурних підрозділів, комунальних установ та старостинських округів Бородянської тергромади. Серед обговорених питань – належне надання послуг із теплопостачання об’єктам соціальної сфери, зокрема, закладам освіти, проблематика функціонування Пунктів Незламності, що мають працювати у випадку надзвичайних ситуацій, облаштування модульних пунктів обігріву, підготовка до Різдвяних свят та інше.

У своєму виступі заступник селищного голови Костянтин Мороз акцентував увагу на проблемних питаннях функціонування модульного містечка для тимчасового проживання громадян, які втратили житло, а також запропонував організувати виїзні медичні консультації для мешканців.

Начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла щодо відкриття сховища у дитсадку «Казка», дооснащення за підтримки угорських партнерів меблями модульного дитсадка у Загальцях та встановленні у цьому ж окрузі приміщення модульної школи, а також щодо температурного режиму в закладах освіти. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська відмітила якісну роботу бригади будівельників з відновлення Бородянського палацу культури імені Тараса Шевченка, повідомила про великий волонтерський ярмарок «НА ЧАСІ!», який розпочнеться 17 грудня о 10 год. у центрі селища. Також з наступного тижня в холі палацу культури працюватиме Резиденція Святого Миколая.

Завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова закликала всіх активізувати напрацювання пропозицій до Стратегії розвитку Бородянської тергромади. Начальниця фінансового управління Олена Григораш зупинилась на питаннях невикористаних субвенцій, наповнення бюджету громади, фінансування галузі охорони здоров’я, тощо.

У своєму підсумковому виступі Георгій Єрко наголосив на тому, що від сумлінної роботи кожного залежить, як житиме Бородянська громада в 2023 році, на часі – завершення бюджетного процесу, відновлення тергромади та напрацювання проєктів її розвитку, співпраця з партнерами і донорами всіх рівнів.

 

Читати також