Робочі наради

by hostwx

28 листопада, як і щотижня, в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками служб, установ, комунальних організацій та старостатів Бородянської тергромади. Такі засідання сприяють і акумулюванню існуючих проблемних питань, і, насамперед, спільному напрацюванню шляхів для їхнього вирішення та можливих ресурсів для цього.

Чільним питанням, як і у більшості громад, натепер є тривала відсутність енергопостачання та сталих графіків відключень світла. Як підкреслив Георгій Єрко, в цій складній ситуації важливим є забезпечення діяльності Пунктів незламності та Пунктів обігріву, їхнє укомплектування ліками, генераторами. За першої потреби вони мають надати людям прихисток.

  • Ми воюємо з російською федерацією, з холодом і відсутністю енергопостачання, – зазначив Георгій Єрко. – Ми повинні так працювати в тилу, аби наші військові на передовій були впевнені, що на цивільному фронті все гаразд.

Заступник селищного голови Костянтин Мороз повідомив щодо монтажу модульних пунктів обігріву, отриманих із Швеції, та нових модулів у містечку в Бородянці. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський поінформував, що багато людей працюють на суспільно-корисних роботах за державною Програмою, яка надає можливість зареєстрованим у службі зайнятості громадянам отримати оплачувану нескладну роботу.

Цього дня також обговорено проблематику фінансування медичних закладів ІІ рівня, забезпечення твердим паливом котелень, збір гуманітарної допомоги для деокупованих сіл Херсонщини та Миколаївщини, дефіцит фахівців у сфері енергопостачання, тощо.

Читати також