Робоча зустріч у КНП БСР «Бородянська центральна районна лікарня»

by hostwx

17 березня відбулась зустріч заступника селищного голови Костянтина Мороза з керівництвом та колективом КНП БСР «Бородянська центральна районна лікарня». Пізніше до зустрічі доєдналась народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк. Темою розмови була фінансова підтримка закладу.

У стислій доповіді директор підприємства Ігор Чебишев, зокрема, зупинився на аналізі роботи лікарні у важкому воєнному 2022 році. Він зазначив, що тоді, у березні, лікарі та медперсонал працювали до останньої можливості навіть під обстрілами російських військ, вже після деокупації заклад надавав послуги 11 навколишнім громадам, а також жителям Києва та військовим ЗСУ. Він підкреслив, що натепер, завдяки гуманітарній допомозі від міжнародних донорів та партнерів, вирішено ряд чисельних проблемних моментів із наявністю медикаментів, обладнання та інш. Проте за причини відсутності у 2023 році 2 пакетів медичних гарантій, які відмінено НСЗУ, Бородянська ЦРЛ потребує виділення додаткових коштів на заробітну плату медикам за рахунок Бородянської тергромади.

У своєму виступі заступник селищного голови Костянтин Мороз подякував медикам від імені в.о.селищного голови Георгія Єрка за відданість професії та пояснив, що, не зважаючи на складну ситуацію з наповненням бюджету громади, на чільному місці завжди є та будуть люди з їхніми проблемами. Керівництвом селищної ради проведено зустрічі з очільниками Немішаївської та Пісківської тергромад щодо співфінансування Бородянської ЦРЛ, натепер там розглядається можливість певної допомоги лікарні. На адресу міст-партнерів направлено листи з проханням підтримки медичної галузі Бородянської тергромади. Водночас, планується винести це нагальне питання на розгляд депутатів БСР в  найближчий час.

Народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк наголосила, що завжди надавала і надаватиме максимально можливу підтримку Бородянській ЦРЛ. Вона запевнила, що проведе відповідну роботу щодо пріоритетності медичних послуг, особливо під час війни, в тих громадах, мешканці яких отримують послуги в Бородянці, та з депутатами. Крім цього, народна депутатка обіцяла сприяти, аби Бородянська ЦРЛ увійшла до складу спроможної мережі Бучанського району, допомогти  зі забезпеченням устаткуванням, тощо.

 

Читати також