Робоча зустріч Олександра Сахарука з питання втілення в Бородянській громаді проєкту «Реконструкція та відновлення надання послуг ФАПами/Амбулаторіями у двох громадах, що постраждали внаслідок війни»

by hostwx

10 серпня відбулась робоча зустріч селищного голови Олександра Сахарука з питання втілення в Бородянській громаді проєкту «Реконструкція та відновлення надання послуг ФАПами/Амбулаторіями у двох громадах, що постраждали внаслідок війни». Проєктом напряму опікується президентка ГО «ДЕСПРО» Оксана Гарнець, тоді як у Бородянці організацію представляла консультантка ДЕСПРО Олена Козлюк. За участі ефективних партнерів – директорки БФ «Центр-Бородянка» Людмили Бойко та проєктного директора Андрія Галаки було здійснено дослідження потреб системи надання первинної медичної допомоги у тергромаді. Тож на зустрічі, де були також присутніми директор КП БСР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський і старости округів, підсумовано результати та визначено подальші дії щодо реалізації Проєкту.

Натепер заплановано ремонт, заміну даху та устаткування ФАПів у Шибеному і Качалах, амбулаторії в Новому Заліссі та Дружні, а також партнерство з БФ “Центр-Бородянка” у  реконструкції приміщення для впровадження проєкту в Мирчі: «Шелтер “Привітний”, що доповнить об’єкти соціальної інфраструктури, діяльність яких направлена на підтримку ВПО, родин ЗСУ та зі складними життєвими обставинами.

Олександр Сахарук подякував усім за такі важливі та вагомі результати, які матимуть значний вплив на якість надання медичних послуг у селах Бородянщини.

 

Читати також