Робоча зустріч

by hostwx

24 травня відбулась робоча зустріч заступника селищного голови Костянтина Мороза та керівників структурних підрозділів Бородянської селищної ради з представниками громади Бородянщини. Передумовою зустрічі були результати громадських слухань щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування «Генеральний план смт Бородянка Бучанського району Київської області», які відбулись 12 травня. На жаль, за технічних причин оголошення про наступні громадські слухання, які мали відбутися цього дня, не було опубліковано. З цих же причин не відбулась запланована на цей день зустріч із представниками Агенції регіонального розвитку Київської області та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Проте робоча зустріч відбулась, за участі у т.ч. начальниці відділу-ЦНАПу Світлани През, начальника відділу містобудування та архітектури Юрія Міщенка, селищної депутатки Надії Берник.

Протягом обговорення громадяни отримали докладні роз’яснення та відповіді на запитання щодо порядку дій для отримання допомоги згідно державної програми Євідновлення, а також роз’яснення щодо подальшої долі й термінів відбудови житлового фонду по вул. Центральній та інших районах Бородянки. Також зауважено, що в Генеральному плані Бородянки мають бути усунені недоліки, на які вказано мешканцями під час громадських слухань 12 травня.

Найбільш важливим натепер залишається:

  1. Віднайдення оптимального рішення щодо того, чи зводимуться новобудови на місцях зруйнованих повністю багатоповерхівок, оскільки на зустрічі жителями цих будинків висловлено думку про небажання та неможливість проживання на місцях, де загинуло багато людей.
  2. Визначення місця розташування Меморіалу, де буде розміщено демонтовані графіті Бенксі та С-215 (Крістіана Гемі).
  3. Організація зустрічі жителів буд. 427 по вул.. Центральній із представниками проєктної організації.
  4. Приділення належної уваги працівниками поліції питанню упередження та припинення фактів розкрадання майна в квартирах та будинках, що непридатні до проживання.

Наступна робоча зустріч із громадськістю відбудеться 5 червня о 15.30 у фойє Бородянського палацу культури імені Тараса Шевченка.

Читати також