Робоча зустріч

by hostwx

4 квітня під головуванням заступника селищного голови Костянтина Мороза відбулась робоча зустріч з питання архітектурного планування відбудови Бородянської тергромади. Спікером зустрічі виступив депутат селищної ради, голова комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток Павло Остапченко. В числі присутніх також були керівники інших постійних комісій та  структурних підрозділів ради, керівники та представники проєктних агенцій і організацій, будівельних компаній і архітектурних бюро.

Докладно і ретельно присутніми обговорено відбудову Бородянки як центру громади та варіанти відновлення сіл із залученням державних та місцевих коштів. Особливий акцент Павлом Остапченком у виступі зроблено на якості та максимальній ефективності запропонованих проєктів, а також комплексному підході до реконструкції як вхідного кварталу в Бородянку (район «Круг»), так і в цілому органічності забудови селища. Мова йшла і про необхідність облаштування комерційних приміщень на перших поверхах багатоповерхівок, благоустрій прибудинкових територій із дитячими майданчиками і паркувальних місць, врахування в проєктах оновлення комунікацій. Депутатом Володимиром Тонюком у виступі на зустрічі акцентовано увагу на зруйнованих приватних оселях у старостинських округах громади, натепер їх 402.

В ході засідання кожен із проєктантів озвучив напрямки та етапи своєї роботи, було вирішено, що такі зустрічі відбуватимуться регулярно, аби акумулювати напрацьовані матеріали та пришвидшити їхнє втілення в життя.

   

Читати також